phone

Оренда меблів

Взяти меблі в оренду — гарна ідея, коли вам потрібно провести корпоратив або виїзний захід. Адже в цьому випадку вам не потрібно вкладати гроші в покупку власних меблів, а потім шукати приміщення для його зберігання в очікуванні наступного заходу.

Вигоди оренди меблів

Прокат меблів вигідний ще й тим, що ви не обмежені в своїх вимогах і можете обирати саме той вид меблів, який краще підходить під ваш івент.

Наприклад, для виставки вам знадобиться кілька простих столів і офісних стільців, для масштабної конференції ви можете зупинити свій вибір на стільцях для презентацій, а для невеликої затишної вечірки формату «для своїх» вибрати в оренду м’які дивани, крісла або пуфи і до них на додачу — кавові столики.

Доставка меблів і додаткові послуги

При оренді меблів ми також здійснюємо її оперативну доставку як по Києву і області, так і в будь-який регіон України.

Крім меблів напрокат, ви можете також замовити кліматичне обладнання, яке допоможе зігрітися холодними вечорами або створити комфортний клімат в спеку. А також до ваших послуг — шатри та тенти в оренду під ваш захід будь-якого масштабу.

Як замовити оренду меблів

Щоб взяти меблі напрокат, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23, і ми надамо вам акуратні і якісні столи, стільці та дивани в потрібній кількості на вигідних умовах.

Додатково ви зможете арендувати у нас витончені чохли для стільців і білосніжні скатертини-спідниці для столів, що дозволить зробити вашу подію по-справжньому стильною та урочистою.

ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27