phone

Декор і драпірування тентів

При аренді тента для весілля або корпоративної вечірки без оригінального декорування тенту і драпірування шатра не обійтися. Адже саме підвісна стеля з білого повітряного тюлю, декор стін різнокольоровими струмливими тканинами і прикраса стійок стрічками і квітами створюють ту невловиму атмосферу вишуканості та стилю, притаманних справжньому урочистому заходу.

Декорування тентів і наметів

Маючи за плечима тривалий досвід організації та проведення різних виїзних заходів, ми знаємо, як допомогти вам оформити інтер’єр і зробити ваше свято незабутнім. Ми розуміємо, як краще прикрасити приміщення для заходу будь-якого типу, будь то сімейний ювілей або масштабний корпоратив. І ми зможемо домогтися непередаваного відчуття свята, органічно використовуючи різноманітний декор і домагаючись єдиного стилю оформлення вашої події.

Як замовити послугу декорування тенту

Щоб скористатися нашим багаторічним досвідом по драпіровці і декоруванню тентів, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і розкажіть про ваші очікування і вимоги до майбутньої події. Ми підготуємо простір для вашого заходу найкращим чином, використавши всі переваги драпірування тканинами, декору стрічками, прикраси квітами і повітряними кулями в комбінації з правильним підсвічуванням приміщення.

Прокат тентів і меблів для виїзних заходів
Прокат сценічного обладнання для концертів та корпоративів
Оренда обігрівачів «Грибок» для святкового заходу в тенті
Прокат тенту «Міді» з декором, світлом і підлоговим покриттям

Відгуки наших клієнтів:

Тут дійсно працюють професіонали свої справи!! Дякуємо вам!

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята

На «Дні Поля» в Денисівці на монтажі була мега крута команда Ваших колег!!! Дякуємо!

Людмила Маслова, Група компаній «Новий Стандарт»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27