phone

Оренда тентів Зірка

Діаметр, м 10,5
Висота по щоглі, м 4,5
Корисна площа, кв. м. 20
Висота арки, м 2
Кількість променів, шт 6
Матеріал ПВХ
Колір Білий
Тривалість монтажу 15 хв

Прокат тенту «Зірка» допомагає створити оригінальне і привабливе місце для організації лаундж-зони, фуд-корта або зони відпочинку на будь-якій зручній території. Тент «Зірка» в оренду відмінно захищає від палючих променів сонця і в той же час добре продувається легкими потоками свіжого повітря. Такі тентові конструкції стануть чудовою прикрасою будь-якого івенту, будь-то фестиваля або весілля, виїзного корпоратива, презентаційного «Дня Поля» або ж дружньої вечірки на лоні природи.

Ми проводимо ретельну чистку і обробку після кожної оренди тентів «Зірка», завдяки чому для свого заходу всі замовники отримують чисте і акуратне обладнання.

Як орендувати тент «Зірка»

Щоб взяти в оренду тент, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23, і ми надамо необхідну кількість витончених тентових конструкцій на потрібний вам час.

Монтаж тентової конструкції входить в загальну вартість оренди, при цьому ми не враховуємо час, витрачений на збірку тентів. Також ми виконуємо доставку замовлених на прокат тентів «Зірка» по всій території України.

 
Оренда тенту «Зірка» для виїзних заходів для облаштування лаундж-зон та фуд-кортів
Тент «Зірка» стане прикрасою будь-якого виїзного заходу
«День Поля» в Юрківці порадував чудовою погодою
Тент «Зірка» добре підходить для організації лаундж-зони, фуд-корта або зони відпочинку
Розміри тенту «Зірка»

Відгуки наших клієнтів:

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята

Професіонали своєї справи. Надійні і перевірені партнери, хлопці, з Вами приємно працювати!

Олександр Паніматченко
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27