phone

Оренда світла

Навіть найдорожча і ретельно продумана масова подія, будь то корпоративний захід, весілля або музичний фестиваль, не справить на учасників належного враження без грамотно організованого освітлення. Особливо якщо мова йде про столицю, де рівень подібних івентів, як правило, досить високий. При цьому освітлювальне обладнання не тільки досить дорого коштує, але й потребує правильного позиціонування та налагодження.

Звісно, можна спробувати вирішити супутні питання власними силами, однак все ж краще звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія пропонує вам заощадити час і фінанси, взявши всі необхідні освітлювальні прилади напрокат.

Оренда освітлювального обладнання, чому це вигідно?

Крім перспективи заощадження грошей і часу, які можна буде задіяти для підготовки інших аспектів майбутнього заходу, прокат світлового обладнання обіцяє масу інших переваг, у числі яких:

  • Можливість позбавити себе від турбот, пов’язаних із зберіганням тендітних і великогабаритних приладів і їх транспортуванням до місця призначення
  • Можливість підібрати оптимальні для даного конкретного випадку варіанти освітлення
  • Відсутність необхідності в самостійній установці і подальшому демонтажі освітлювальної техніки

Крім того, зазвичай представники компанії беруть на себе також сервісне обслуговування апаратури по ходу заходу.

Чому обирають нас?

Популярність послуг прокату освітлювального обладнання стабільно зростає, а їх наданням займається значна кількість профільних організацій. Вибрати з їх числа компанію, яка зможе в повній мірі реалізувати очікування від майбутнього заходу, втіливши в життя ідеї і задуми, пов’язані з його проведенням – завдання аж ніяк не тривіальне.

Тому якщо ви зацікавлені в тім, щоб вагома для вас або вашої компанії подія пройшла без прикрих технічних накладок і отримала виключно схвальні відгуки, ми будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів. У вашому розпорядженні наш багаторічний досвід роботи в сфері організації масових заходів, а також:

  • Злагоджена команда професіоналів
  • Краще обладнання від провідних світових брендів
  • Конструктивний підхід до вимог кожного із замовників

Як замовити послугу

Для замовлення на ваш захід потрібного світлового обладнання зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і розкажіть про ваші очікування і вимоги до майбутнього івенту. Ми підготуємо для вас найкращі варіанти по світловий апаратурі. За бажанням ми зможемо доставити обладнання по території України і провести необхідні установчі роботи.

Оренда світла для заходів
Прокат світлового обладнання для виїзних заходів
Прокат світла для свят
Оренда освітлення для концертів і заходів
Оренда освітлювальних приладів для заходів

Відгуки наших клієнтів:

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»

На «Дні Поля» в Денисівці на монтажі була мега крута команда Ваших колег!!! Дякуємо!

Людмила Маслова, Група компаній «Новий Стандарт»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27