phone

Оренда обігрівачів і кондиціонерів

Оренда обігрівачів – затребувана послуга, особливо в холодну пору року. І якщо влітку в основному користується попитом прокат вуличних газових обігрівачів, то з настанням холодів все частіше беруть в оренду теплове обладнання.

Теплове обладнання в оренду

Ми пропонуємо наступні послуги з прокату обігрівачів:

  • оренда електричних теплових гармат
  • оренда дизельних теплових гармат
  • оренда газових обігрівачів Грибок
  • оренда обігрівачів УФО
  • оренда мобільних кондиціонерів

Як арендувати обігрівачі та кондиціонери

Щоб взяти напрокат обігрівач або кондиціонер, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23, і ми надамо вам необхідну кліматичну техніку на вказаний період.

При необхідності ми доставляємо замовлені на прокат обігрівачі та кондиціонери по Києву та Київській області.

Переглянути додаткову інформацію arrow

Вигоди оренди обігрівачів

Так, наприклад, будівельникам потрібно забезпечити швидке і рівномірне висихання цементного розчину і штукатурки, організаторам заходів – обігріти приміщення, а власникам теплиць – підтримати задану температуру під час сильного похолодання.

При цьому в багатьох випадках в покупці власних обігрівачів немає потреби, адже часто оренда теплових гармат і електричних обігрівачів необхідна на короткий період або для разового використання.

Як вибрати необхідне теплове обладнання

При виборі обігрівачів і теплових гармат на прокат в першу чергу необхідно відштовхуватися від типу об’єкта, який необхідно обігріти. Для офісів, ресторанів і залів для проведення заходів краще орендувати електричні теплові гармати і обігрівачі, оскільки вони не спалюють кисень всередині приміщення.

Якщо ж вам потрібно обігріти споруджуваний об’єкт, то варто зупинити свій вибір на оренді газової або дизельної теплової гармати. Ну а для обігріву літнього майданчика ресторану або виїзного свята найкраще підійде прокат вуличного газового обігрівача «Грибок».

ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27