phone

Оренда тентів та наметів

Оренда тентів і шатрів дозволяє створити відокремлений захищене від негоди простір для проведення заходів будь-якої пори року. Залежно від кількості гостей і масштабу вашої події ми пропонуємо в оренду тенти і намети різної місткості і розмірів.

Вся продукція сертифікована, відповідає всім вимогам безпеки і має європейські сертифікати якості.

Прокат тенту «Пагода»

Оренда намета «Пагода» найкраще підходить для проведення невеликих оупен-ейрів, вечірок та весіль, коли необхідно організувати камерну і затишну атмосферу. Стильний зовнішній вигляд і білий колір орендованого шатра «Пагода» в поєднанні з драпіровкою тканинами, декором і спрямованої підсвічуванням створить святкову обстановку вашого події.

Прокат тенту «Зірка»

Тент «Зірка» в оренду ідеально підходить для різних виїзних заходів, таких як концерти, фестивалі, виїзні семінари, навчальні майстер-класи або приватні вечірки. Тент «Зірка» представляє з себе витончену конструкцію, за допомогою якої можна створити захищене від сонця і в той же час простір, який продувається легким вітром, для фуд-корту або лаундж-зони.

Прокат тенту «Міді» середніх розмірів

Тент «Миди» в оренду середніх розмірів використовується як універсальне накриття від сонця і дощу і дозволяє організувати презентації, виставки, корпоративне навчання, весілля, банкети та інші виїзні заходи. Прокат тентів «Міді» завдяки модульності конструкції допомагає швидко наростити необхідну площу для розміщення всіх учасників.

Прокат тентової конструкції «Ультра» великих розмірів

Прокат тенту «Ультра» великих розмірів призначений в першу чергу для організації та проведення великих заходів з великою кількістю учасників, наприклад, спортивних заходів, концертів, фестивалів та різних масових гулянь. Оренда тентів «Ультра» проводиться помодульно, що дозволяє створити захищений простір для прийому практично необмеженої кількості гостей і відвідувачів.

Особливості оренди шатрів і тентів

Встановлення орендованих тентів і наметів проводиться на рівну тверду поверхню, будь то грунт, газонне покриття або асфальт. Фіксація взятих на прокат тентів і павільйонів на поверхні здійснюється за допомогою спеціальних цвяхів або анкерів, завдяки чому тенти витримують вітрове навантаження до 100 км на годину.

Після кожної оренди намети і тенти в обов’язковому порядку проходять чистку і санітарну обробку, завдяки чому кожен клієнт отримує акуратне і чисте обладнання. На додаток до оренди павільйонів і тентових конструкцій ви можете замовити оренду підлоги, меблів, обігрівачів, сцени, світла та інших послуг.

Оренда тентових конструкцій в Україні

Якщо вам потрібен напрокат тент або шатер, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23, і ми надамо вам обране обладнання.

Установка орендованих тентових конструкцій включена у вартість і проводиться нашим навченим персоналом. Доставку і установку тентів і наметів напрокат ми виконуємо як по Києву і області, так і на всій території України.

ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27