phone

Оренда купольних шатрів

Тип тента ОРБІТ36 ОРБІТ64 ОРБІТ100
Ширина 6 8 10
Довжина, м 6 8 10
Заг. площа, кв. м. 36 64 100
Висота стіни, м 2,2 2,2 2,5
Висота куполу, м 4 5 7,15
Матеріал ПВХ ПВХ ПВХ
Колір білий білий білий

Купольний шатер – це витончена і стильна тентова конструкція, яка успішно об’єднала в собі легкість і невагомість дизайну з надійністю і фундаментальністю тентової конструкції.

Оренда купольного шатра дозволяє створити красивий і затишний простір для проведення різноманітних заходів, таких як весілля, корпоративи, виставки, презентації, приватні вечірки та інші події на відкритому повітрі. Круглий тент напрокат добре захищає від палючих променів сонця, а завдяки своїй відкритій структурі він відмінно продувається легким потоком свіжого повітря.

У прокат доступні сферичні шатри з білим ПВХ наступних розмірів:

  • 6х6 метрів заввишки 4 метри
  • 8х8 метрів заввишки 5 метрів
  • 10х10 метрів заввишки 7,15 метрів

Дизайн купольного тенту

Сферичний шатер виконаний з металевих несучих конструкцій, на які зверху натягується високоякісне покриття ПВХ. Завдяки продуманості конструкції круглий намет можна змонтувати як з повністю закритими стінками, так і встановлювати його без нижніх пелюсток, що відстебуються, отримуючи тим самим креативний простір з вільним доступом гостей всередину з будь-якого боку.

Білосніжний вид круглого шатра також сприяє створенню атмосфери свята та урочистості. Щоб всі наші клієнти отримували сферичні шатри в оренду в ідеальному вигляді, ми регулярно проводимо ретельну чистку і мийку тенту після кожного його використання.

Як орендувати круглий шатер

Якщо вам потрібен купольний шатер в оренду, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і повідомте подробиці про ваш захід. Ми підготуємо до вашого івенту потрібну кількість стильних круглих тентів.

Наші технічні фахівці в стислі строки виконають установку і демонтаж орендованих наметів, при цьому час на монтажні роботи не оплачується. При необхідності ми також виконаємо доставку сферичних тентів по всій території України.

Оренда купольних шатрів
Основні презентації «Euralis» проходили в тенті «Орбіт» 10х10 м
Оренда купольного тенту
Оренда круглого тенту
Тент «Орбіт» надійно захищав гостей Дня Поля від спекотного сонця
Оренда тенту «Орбіт» для проведення Дня Поля компанії «Euralis»

Відгуки наших клієнтів:

Багато років працюємо з UA-Tent, хлопці завжди допомагають і виручають з орендою. Дякуємо!

Марина Нікітіна, компанія «Агроекспорт»

Відпрацювали з хлопцями на «Дні Поля» в Одеській області. Все пройшло відмінно. Все обладнання в прекрасному стані, чисте, доглянуте. Монтажники працювали як одна команда.

Антон Садиков, директор компанії «Lioncom»

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27