phone

5 переваг свята в тенті

30 Вересня 2021 року

Чи цікавилися ви, чому дружню вечірку або родинну урочистість краще проводити в тенті, а не в ресторані? 💥

У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси. Мабуть, основна перевага ресторану в тому, що можна замовити банкет на потрібне число гостей і більше ні про що не турбуватися. Головне, вчасно його оплатити. ⚡

Але й недоліків у ресторану теж вистачає. 👆

  1. 🔹 На вечірку в тенті можна запросити всіх близьких, рідних і друзів, без зміни кінцевої вартості. 🔸 У ресторані доведеться платити за кожного запрошеного. І болісно вибирати, кого ж покликати – дядю Колю з дружиною або пару інститутських приятелів.
  2. 🔹 Шатер для урочистості можна встановити в чудовому місці на березі річки або в затишному куточку Ботанічного саду. 🔸 Більшість ресторанів не може похвалитися гарними оточуючими видами і заспокійливою природою. У тих, що можуть, цінник зазвичай виростає в півтора-два рази.
  3. 🔹 При проведенні заходу в тенті вам доступна вся місцевість, до того ж на вашому святі будуть всі свої. 🔸 У ресторані ваша активність обмежена залом, та й то за умови, що орендуєте його повністю.
  4. 🔹 За допомогою декору та прикрас шатер можна оформити як завгодно, створивши настрій від невимушеного дружнього до піднесено-святкового. 🔸 Дизайн ресторану незмінний та статичний, і задає досить сувору й урочисту обстановку вашої події.
  5. 🔹 Меню вечірки в тенті може бути будь-яким, а вартість не дуже залежить від кількості запрошених. До того ж всі страви можна замовити з доставкою. Або самим приготувати ароматні шашлики на вугіллі. 🔸 У ресторані ж ви обмежені вибором з прейскуранту, і платити доведеться за кожного гостя.

Наступного разу, коли замислитесь над проведенням сімейного торжества або дружньої вечірки, подумайте над альтернативою ресторану. Та телефонуйте нам +380 (44) 353-33-23, якщо з’являться питання з приводу організації вашого заходу в тенті.

Оренда тенту для події на природі
Гостям на вечірці в тенті доступна вся локація
Оренда тенту «Міді» для літнього івенту
Усередині тент прикрасили підвісними люстрами і декором
Сімейне торжество в тенті можна проводити в будь-якому красивому місці

Відгуки наших клієнтів:

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»

Професіонали своєї справи. Надійні і перевірені партнери, хлопці, з Вами приємно працювати!

Олександр Паніматченко

Відпрацювали з хлопцями на «Дні Поля» в Одеській області. Все пройшло відмінно. Все обладнання в прекрасному стані, чисте, доглянуте. Монтажники працювали як одна команда.

Антон Садиков, директор компанії «Lioncom»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27