phone

Обладнання для свят та урочистостей

22 Лютого 2020 року

Підготовка масштабного заходу вимагає продуманості, відповідальності та чіткого дотримання плану. Залежно від характеру майбутнього свята, кількості учасників та інших аспектів виникає необхідність в різних технічних пристроях, тентах, меблях. При цьому контролювати підготовку значно зручніше, якщо оренда обладнання для проведення івенту та всього необхідного інвентарю відбувається в одному місці.

Що ми пропонуємо

Простір для заходів

Оренда шатрів від невеликих до максі розмірів, купольних тентів, «Пагод» та наметів «Зірка» дозволить створити захищений від негоди майданчик для івенту. Наша команда проведе монтаж і подальший демонтаж тентів швидко і якісно. Можливо тематичне декоративне оформлення і стильне драпірування локації, в тому числі із залученням досвідчених дизайнерів.

Кліматичне обладнання

Прокат дизельних, газових і електричних теплових гармат, обігрівачів та кондиціонерів для організації комфортної атмосфери на майданчику. Мобільні пристрої допоможуть створити відповідні умови, щоб успіх заходу не залежав від примх погоди. У нас представлена техніка різної потужності, що дозволяє забезпечити звичну кімнатну температуру в холодні зимові дні або освіжити в літню спеку.

Електроживлення

Оренда техніки для заходів, що забезпечує безперебійну роботу всього устаткування. Вам доступні електрогенератори різної потужності, щоб вибрати оптимальне рішення і для невеликої вечірки, і для грандіозного урочистості.

Меблі

Прокат фуршетних і барних столів, стильних стільців для оформлення банкету, конференції або презентації. Широкий вибір пуфів, крісел та диванів для лаундж-зон. Можливе надання інших видів меблів по домовленості.

Сцена і підлогові конструкції

Оренда сцен для виступів, танцювальних майданчиків, а також доріжок, що ведуть до них, внутрішнього і зовнішнього покриття для підлоги. Залучення підлогових конструкцій необхідне на виїзних заміських заходах для зручності експлуатації, а також для якісного поліпшення естетики приміщення.

Світло-звукова техніка

Повний спектр апаратури для світлового і звукового оформлення івенту допоможе зробити свято по-справжньому яскравим. Оренда концертного обладнання дасть відмінну якість звуку, а незвичайні світлові ілюмінації підкреслять особливий характер заходу.

Виїзні заходи будь-якої тематики

Наявні у нас тентові конструкції, обладнання та досвід фахівців дозволяють займатися підготовкою заходів різної спрямованості і масштабу, від невеликих оупен-ейр вечірок до грандіозних багатотисячних подій. Ми допомагаємо в технічній підготовці презентацій і конференцій, концертів і кооперативів, спортивних та музичних фестивалів, тематичних вечірок та інших свят.

Наша команда допоможе підібрати оптимальний варіант оренди обладнання для заходів з урахуванням характеру івенту і кількості гостей. Крім того, наші фахівці гарантують своєчасну доставку наметів і технічних засобів до місця проведення заходу, їх встановлення та підключення.

Погода може бути непередбачуваною, ми – ні!

Більше 10 років досвіду роботи в сфері оснащення виїзних заходів і різних подій, широкий вибір наметів, меблів і техніки, а також злагодженість команди дозволяють нам забезпечити максимально ефективну підготовку до заходу.

Задати питання щодо підбору та оренди обладнання для заходів в Києві і Україні, а також оформити замовлення можна в будь-який зручний час, зателефонувавши нам +380 (44) 353-33-23.

Обладнання для виїзних заходів
Оренда меблів для заходів і свят
Організація приміщень для заходів і свят на природі
Обладнання для виїзних заходів будь-якого масштабу

Відгуки наших клієнтів:

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»

Тут дійсно працюють професіонали свої справи!! Дякуємо вам!

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27