phone

Паломництво хасидів в Вижниці

22 Квітня 2018 року

В середині квітня в невеликому містечку Вижниця Чернівецької області проходило значуще для єврейської громади подія – близько 600 віруючих з Канади, Великобританії, Ізраїлю та США приїхали сюди, щоб помолитися і здійснити паломництво на могилу одного з батьків-засновників хасидської династії. Крім відвідування важливою для себе святині, паломники також відвідали місцеву синагогу і спільно зустріли шаббат.

Щоб розмістити всіх паломників і провести всі необхідні заходи, організатори вирішили орендувати тент «Ультра» і кілька наметів. Ми встановили дві конструкції тентів «Ультра» на 400 і 500 квадратних метрів і в кожній з них поклали підлогове покриття. Також в кожному з тентів встановили необхідні меблі та змонтували освітлення як всередині, так і зовні приміщення. У першому «Ультра» хасиди провели спільні молитви, другий використовувався в якості громадської їдальні для паломників. Невеликі «Пагоди» розміром 4х4 і 5х5 метрів задіяли для приготування їжі, а також для різних адміністративно-організаційних цілей.

Детальніше про послуги: тенти на прокат, оренда полу

Відгуки наших клієнтів:

Відпрацювали з хлопцями на «Дні Поля» в Одеській області. Все пройшло відмінно. Все обладнання в прекрасному стані, чисте, доглянуте. Монтажники працювали як одна команда.

Антон Садиков, директор компанії «Lioncom»

Тут дійсно працюють професіонали свої справи!! Дякуємо вам!

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27