phone

Прокат тепловентиляторів

29 Грудня 2019 року

У холодну пору року часто бувають ситуації, коли комфортний мікроклімат в приміщенні неможливо створити без додаткових обігрівальних приладів. Наприклад, такі випадки непоодинокі при проведенні ремонтних робіт або масових заходів в холодну пору року. Відповідним рішенням для подібних ситуацій стане оренда тепловентиляторів.

Про наше обладнання

Ми пропонуємо прокат тепловентиляторів різних видів і потужності. У нашому арсеналі в наявності:

 • Теплові електричні гармати
 • Теплові газові гармати
 • Дизельні теплові гармати
 • Газові обігрівачі «Грибок»
 • Інфрачервоні обігрівачі УФО

Теплові електричні пушки

Принцип їх роботи досить простий. Тепло, яке виробляє нагрівальний елемент, через вихідний отвір в корпусі видувається вентилятором.

У побуті їх використовують для обігріву квартир, офісів та інших закритих приміщень. Незамінні вони і в сфері будівництва, де застосовуються в різних цілях, наприклад, для просушування стін чи обігріву місця проведення внутрішніх робіт.

Теплові газові пушки

Ці обігрівачі промислового типу оснащуються газовим балоном з пропаном або бутаном. Паливо підводиться до спеціального пальника, де за допомогою п’єзоелемента воно підпалюється і в процесі свого горіння нагріває теплообмінник. Струмінь теплого повітря вбудованим вентилятором видувається назовні.

Газові тепловентилятори в основному використовуються для монтажу натяжних стель та обігріву приміщень виробничого типу.

Дизельні теплові пушки

Теплові гармати дизельного типу характеризуються високою потужністю і продуктивністю. Їх устрій досить простий: паливо під тиском впорскується в камеру згоряння, після чого потужний потік нагрітого повітря видувається назовні вентилятором.

Дизельні тепловентилятори використовуються для виконання будівельних робіт, обігріву складів, ангарів, цехів та інших приміщень з великою площею.

Газові обігрівачі «Грибок»

У нижній частині корпусу цих обігрівачів встановлений балон з газом. Газ надходить на пальник і згорає, зігріваючи повітря навколо себе в діаметрі 9 метрів.

Їх найчастіше використовують на вулиці, наприклад, на відкритих майданчиках кафе, в парках, бесідках, а також всередині приміщень. Ці стильні обігрівачі будуть актуальні для проведення різних виставок, презентацій, фестивалів та інших масових заходів.

Інфрачервоні обігрівачі УФО

Принцип їх роботи полягає в перетворенні споживаного електричного струму в теплову енергію. Відбувається цей процес з використанням спеціального нагрівального елементу, який виробляє інфрачервоне випромінювання, за допомогою якого і відбувається обігрів предметів і людей, що знаходяться в сфері дії обігрівача.

Обігрівачі УФО застосовуються для локального обігріву в офісах, магазинах, кафе, а також на відкритих майданчиках.

Як визначити відповідний тип і потужність тепловентилятора?

При виборі тепловентилятора необхідно враховувати:

 • Тип приміщення для обігріву
 • Необхідна теплова потужність

Для використання в приміщенні найкраще підійдуть електричні гармати та інфрачервоні обігрівачі УФО, адже все, що їм потрібно – підключення до електромережі певної потужності. Ці пристрої безпечні, оскільки в процесі їх роботи не використовується паливо і, як наслідок, не утворюються продукти горіння.

Газові гармати випалюють кисень, тому їх можна використовувати тільки в добре провітрюваних нежитлових приміщеннях, наприклад, на будівельних майданчиках, а також на вулиці. Дизельні обігрівачі рекомендується використовувати тільки на вулиці, заводячи тепловий рукав з потоком нагрітого повітря всередину приміщення, оскільки вони споживають велику кількість кисню і викидають в повітря продукти згорання палива.

Необхідна потужність обігрівача визначається в залежності від розмірів і типу конструкції приміщення, рівня теплоізоляції, а також співвідношення температур всередині і зовні. Щоб уникнути помилок у виборі тепловентилятора, зверніться до наших фахівців. Вони підберуть модель відповідної потужності згідно до ваших вимог.

Чому нам довіряють?

Наша компанія вже багато років працює в сфері оренди теплового обладнання як для ремонтно-будівельних робіт, так і для проведення різних заходів. Ми розуміємо, що потрібно нашим клієнтам, і пропонуємо:

 • Якісне обладнання від провідних світових виробників
 • Вигідні умови оренди
 • Якісне сервісне обслуговування
 • Консультації професіоналів
 • Чітке виконання умов договору

Як замовити в оренду тепловентилятор

Щоб взяти напрокат теплове обладнання, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 та повідомте тип приміщення, що обігрівається, і ваші побажання. Ми розрахуємо необхідну для вашої задачі теплову потужність і запропонуємо найбільш оптимальне рішення з обігріву.

Прокат тепловентиляторов
Аренда тепловентиляторов
Аренда тепловентиляторов для мероприятий

Відгуки наших клієнтів:

Багато років працюємо з UA-Tent, хлопці завжди допомагають і виручають з орендою. Дякуємо!

Марина Нікітіна, компанія «Агроекспорт»

Відпрацювали з хлопцями на «Дні Поля» в Одеській області. Все пройшло відмінно. Все обладнання в прекрасному стані, чисте, доглянуте. Монтажники працювали як одна команда.

Антон Садиков, директор компанії «Lioncom»

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27