phone

Виготовлення тентів

23 Грудня 2019 року

Вам потрібна тентова конструкція для облаштування складу, магазину, організації вуличної торгівлі або інших потреб? У нас великий досвід виготовлення каркасно-тентових конструкцій різної складності і розмірів. Ми допоможемо вам визначитися з відповідним типом тенту, а також зробимо його на замовлення відповідно до ваших уподобань і очікувань, адже виготовлення тентів є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії.

Про матеріали

Власне виробництво тентів дає можливість виготовити конструкцію будь-якої форми і складності в стислі строки. В процесі використовуються тільки високоякісні сертифіковані матеріали.

Тентова конструкція складається з двох частин – каркаса і натягнутої на нього ПВХ плівки. Каркасна частина виготовляється зі сталі або алюмінію, вона міцна і стійка до впливу механічних навантажень і корозії. Тентова плівка – це спеціальне покриття з полімеру, що володіє такими властивостями:

 • Стійкість до фізичних пошкоджень
 • Висока міцність і еластичність
 • Несприйнятливість до впливу променів ультрафіолету
 • Можливість цілорічного використання
 • Негорючість (не горить і не виділяє токсичних речовин під впливом високих температур)
 • Довговічність (середній термін роботи 12-15 років)
 • Здатність витримувати великі навантаження

Монтаж тентових конструкцій

Важливою перевагою каркасно-тентових конструкцій є можливість їх установки на будь-якій рівній поверхні. Процедура їх монтажу досить проста. Залежно від розмірів і типу конструкції вона може займати від декількох годин до декількох днів.

Встановлення відбувається в кілька етапів. Перший з них – підготовка, коли збираються всі необхідні дані про майданчик, на якій буде відбуватися монтаж. На другому етапі виконується установка несучого каркаса, який згодом накривається ПВХ плівкою. Ви можете встановити конструкцію самостійно, або довірити цю роботу кваліфікованим фахівцям з великим досвідом робіт нашої компанії. Вони швидко і технічно правильно виконають монтаж тенту будь-якої складності.

Сфери використання

Каркасно-тентові конструкції застосовуються в різних сферах людської діяльності. Наприклад, в промисловості їх застосовують для будівництва складських приміщень, цехів, автомобільних стоянок, захисних укриттів, зберігання обладнання. У сільському господарстві вони задіюються при облаштуванні сховищ продукції, ангарів та інших цілей.

У комерційній діяльності тенти широко використовуються для організації заходів, таких як виставки, презентації, корпоративи, фестивалі, весілля та інші події. Також тентів застосовуються при будівництві фізкультурних комплексів, манежів, тенісних кортів. Незамінні вони і сфері торгівлі, де їх використовують для облаштування торгових точок, павільйонів, терас кафе та інших потреб.

Залежно від сфери застосування і виконуваних функцій ми пропонуємо такі типи тентових конструкцій:

 • Шатри і тенти для проведення заходів
 • Павільйони для торгівлі
 • Ангари для складів і інших виробничих потреб

Розмір, а також конфігурація конструкції визначається в індивідуальному порядку з урахуванням побажань клієнта.

Чому обирають нас?

Наша компанія вже багато років займається виробництвом тентових конструкцій. За цей час ми отримали великий досвід по їх виготовленню. Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам, тому пропонуємо:

 • Виконання замовлення в чітко обумовлені терміни
 • Висока якість
 • Виробництво наметів і тентів будь-якої складності
 • Привабливі ціни
 • Виконання монтажних робіт професіоналами
 • Вигідні умови співпраці

Як замовити виготовлення тентів

Щоб замовити потрібний вам тент або намет, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і повідомте тип тентової конструкції та ваші побажання до неї. Ми уточнімо всі необхідні деталі та виготовимо ваш тент в чітко обумовлені терміни.

Виготовлення тентів під склад
Виробництво тентів для льодового стадіону
Виготовлення наметів для проведення заходів

Відгуки наших клієнтів:

Багато років працюємо з UA-Tent, хлопці завжди допомагають і виручають з орендою. Дякуємо!

Марина Нікітіна, компанія «Агроекспорт»

Відпрацювали з хлопцями на «Дні Поля» в Одеській області. Все пройшло відмінно. Все обладнання в прекрасному стані, чисте, доглянуте. Монтажники працювали як одна команда.

Антон Садиков, директор компанії «Lioncom»

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27