phone

Теплові гармати Master

26 Грудня 2016 року

Нагрівачі Master незамінні для обігріву приміщень, де відсутнє стаціонарне опалення. Пальне вони витрачають дуже економно, а тепла дають багато. Так, 10-кіловатний обігрівач за годину безперервної роботи переводить всього літр палива. Причому з ростом потужності тепловентилятори стають ще економічніше. Однієї заправки (в залежності від моделі) вистачає на 11 – 12 годин безперервної роботи. Якщо вибрати нагрівач, що обладнаний термостатом, який буде включатися лише після того, як температура впаде нижче заданої, запасу палива може вистачити на добу і більше.

Завдяки повному згорянню палива обігрівачі Master не дають кіптяви і працюють практично без запаху. Особливо обережні в цьому плані дизельні теплові гармати з відведенням відпрацьованих газів. Єдине обмеження: для згоряння палива необхідний доступ свіжого повітря, а тому обігрівачі Майстер не можна використовувати в непровітрюваних приміщеннях.

Високоякісні теплові гармати Master скрізь використовуються на будівельних роботах будь-якого рівня. Широкий спектр запропонованого обладнання Master забезпечує можливість вибору теплових гармат, що працюють на найбільш вигідному і зручному для вас типі палива. Газові теплові гармати Master серії BLP працюють як на природному, так і на балонному газі. Нагрівачі Майстер як прямого, так і спрямованого нагрівання забезпечують обігрів будь-яких промислових приміщень, в тому числі тих, в яких працюють люди. Обігрівачі на відпрацьовці серії WA заправляють відпрацьованим маслом, гальмівною рідиною та іншими рідкими горючими матеріалами.

Будівельники постійно використовують теплогенератори Майстер для сушіння бетону, оштукатурених стін і стель. У прохолодну, сиру погоду це дозволяє в кілька разів скоротити терміни його затвердіння, що істотно зменшує терміни будівництва, особливо монолітних будівель. В результаті – велика економія коштів і робочого часу, а головне – реально скорочується час повернення інвестицій, вкладених в будівництво об’єкта.

Оренда газових теплових гармат Master для обігріву і будівельних робіт
Оренда електричного обігрівача Master BP-22
Використання газової гармати для монтажу натяжної стелі
Дизельна теплова гармата Master B-150 CED
Електрична теплова гармата Master BP-22 для обігріву автосервісу
Газова теплова гармата Master BPL-33
Теплова гармата Master B-150 CED для обігріву службових приміщень
Обігрів робочих приміщень за допомогою електричних обігрівачів

Відгуки наших клієнтів:

Багато років працюємо з UA-Tent, хлопці завжди допомагають і виручають з орендою. Дякуємо!

Марина Нікітіна, компанія «Агроекспорт»

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»

На «Дні Поля» в Денисівці на монтажі була мега крута команда Ваших колег!!! Дякуємо!

Людмила Маслова, Група компаній «Новий Стандарт»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27