phone

Оренда стільців К’яварі

16 Вересня 2019 року

Одним з важливих моментів, з якими доводиться мати справу в процесі організації масових урочистостей, будь то весільна церемонія, ювілей або корпоративна подія, є облаштування місць для гостей. Причому місця ці повинні бути не тільки зручними і практичними, але й естетичними, відповідаючи концепції оформлення майданчика або зали. Оптимальним рішенням у подібній ситуації стане оренда стільців К’яварі – послуга, скористатися якою пропонує наша компанія.

Особливості та переваги

Назву цей вид стільців отримав завдяки італійському поселенню, уродженцем якого був їхній творець Джузеппе Дескалці. Від більшості аналогічних предметів меблів стільці К’яварі відрізняє характерний силует з витонченими ніжками і високою спинкою, що складається з окремих перекладин.

Спочатку в процесі виробництва використовувалася натуральна деревина, однак доступні для придбання або оренди сучасні моделі стільців К’яварі можуть бути виконані з легких сплавів або пластику, що значно розширює асортимент кольорових рішень. Крім впізнаваного, універсального дизайну, здатного вписатися в будь-який сучасний інтер’єр, цей вид меблів характеризується:

  • Зручністю і практичністю – висока спинка забезпечує додатковий комфорт, а сам стілець при цьому не займає багато місця
  • Досить помірною вагою
  • Механічною міцністю

Оренда стільців К’яварі – це насправді вигідно

Витрати на придбання меблів для майбутнього заходу можуть не тільки збільшити бюджет, який виділяється на його організацію, але й в деяких випадках виявляться невиправданими, оскільки куплені стільці навряд чи більше знадобляться. Крім того, джерелом додаткових витрат також стане їх зберігання і транспортування до місця проведення торжества.

Наша компанія пропонує уникнути описаних вище складнощів і витрат, взявши стільці К’яварі в оренду. На додаток до очевидної економії фінансових коштів, це дозволить:

  • Гарантовано забезпечити своєчасну доставку узятих напрокат стільців до місця призначення
  • Заощадити час, так необхідний в процесі підготовки масового заходу
  • Отримати в своє розпорядження надійні, якісні вироби від провідних світових компаній-виробників.

Крім того, у нас можна взяти напрокат м’які подушки і чохли для стільців К’яварі, а також практично все, що необхідно для яскравого заходу, від сцени, тентів і підлогових покриттів до електрогенераторів, світлового та звукового обладнання.

Як замовити стільці К’яварі в оренду

Щоб взяти напрокат стільці К’яварі, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і повідомте, на яку дату заплановано ваш захід і точну кількість стільців. Ми заздалегідь підготуємо потрібні вам меблі й при необхідності привеземо їх на ваш захід.

Оренда стільців к'яварі
Стільці к'яварі в прокат
Прокат стільців к'яварі
Стільці к'яварі напрокат
Оренда стільців к'яварі для заходів
Стільці к'яварі в оренду

Відгуки наших клієнтів:

Тут дійсно працюють професіонали свої справи!! Дякуємо вам!

Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради

Хочу подякувати Вам за Ваш тент - він нереально крутий! І за хлопців - великі молодці, все чітко спрацьовано і взагалі без питань! Дякую величезне за таку роботу!

Олена Мібчуані, «Bobritsa Film Festival»

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27