phone

Оренда барних столів

18 Вересня 2019 року

Одним з ключових завдань, яке доводиться вирішувати в процесі підготовки до презентацій, весіль, корпоративних подій та інших масових заходів, що супроводжується фуршетом, є ретельно продумане розміщення їжі, закусок і напоїв. Все це повинно розташовуватися найбільш комфортним для гостей чином. Простим і раціональним виходом із ситуації стане оренда барних столів – послуга, скористатися якою пропонує наша компанія (Київ).

Особливості застосування та переваги барних столів

На відміну від банкету, під час якого для кожного із запрошених передбачене персональне посадочне місце і прибори, а страви подають офіціанти, фуршет передбачає принципово інший підхід до організації застілля і часто носить більш вільний і неформальний характер.

Гості розташовуються стоячи за компактними і акуратними столиками і мають можливість вільно пересуватися між ними, спілкуватися один з одним, вибираючи напої та закуски на власний смак. Це дозволяє комфортно розмістити значну кількість людей на невеликому у порівнянні з банкетним залом майданчику.

Є відмінності і в меню – на банкеті воно, як правило, загальне і складається з декількох м’ясних чи рибних страв, серед яких є і гарячі, салатів та різного роду закусок.

У фуршетном меню основні страви відсутні, а замість них гостям пропонується перекусити тарталетками, нарізкою різних видів або мініатюрними бутербродами. При цьому порції розраховуються таким чином, щоб кожну з них можна було з’їсти за один-два укуси, не застосовуючи столових приборів.

Все це робить використання масивних банкетних столів під час фуршету недоцільним. А ось барні столи, навпаки, відповідають специфіці подібних заходів, оскільки надають можливість:

  • Легко транспортувати їх до місця призначення
  • Раціонально розподілити вільний простір
  • Здійснити ефективне розділення простору на функціональні зони

Крім цього, вони без проблем інтегруються в будь-яку концепцію оформлення майданчика або зала.

Оренда барних столів – це насправді вигідно

Коштує така мебель недешево, тому її придбання не тільки збільшить бюджет, який виділяється на організацію заходу, але й в деяких випадках стане джерелом неефективних витрат, оскільки в майбутньому вона може не знадобитися. До цього слід додати ще й витрати на покупку скатертин, спідниць та інших декоративних елементів, які також вигідніше взяти напрокат.

Оренда барних столів в нашій компанії дасть можливість заощадити кошти, а також:

  • Скоротити терміни підготовки до заходу
  • Позбутися від необхідності складувати і зберігати придбані меблі
  • Перекласти турботи, пов’язані з транспортуванням габаритного вантажу, на компанію – постачальника послуги

Крім того, наші співробітники готові надати допомогу в підборі відповідних для конкретного випадку барних столиків з урахуванням вимог замовника.

Також в нашій компанії можна орендувати практично все необхідне для того, щоб зробити масовий захід яскравим і незабутнім, від звукового і світлового обладнання, тентів і сцени, до підлогових покриттів та електрогенераторів.

Як замовити барні столики в оренду

Щоб взяти напрокат барні столики, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і повідомте потрібну кількість обладнання та дату оренди. Ми підготуємо всі необхідні меблі і допоможемо з її доставкою на ваш захід.

Оренда барних столів
Оренда барних столиків
Оренда барних столів для виїзних заходів
Барні столи в оренду
Прокат барних столів
Барні столи напрокат
Оренда барних столів для заходів
Прокат барних столиків
Оренда барних столиків для заходів

Відгуки наших клієнтів:

Професіонали своєї справи. Надійні і перевірені партнери, хлопці, з Вами приємно працювати!

Олександр Паніматченко

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27