phone

Оренда стільців на весілля

17 Вересня 2019 року

Весільна церемонія є саме тою знаковою подією в житті молодят, в процесі організації якоії доводиться враховувати безліч нюансів. У їх число входить і облаштування посадочних місць для гостей заходу. Адже вони повинні бути не тільки зручними, функціональними і практичними, але й відповідати загальній стилістиці оформлення майданчика або зали. Вирішити цю задачу ефективно і просто допоможе оренда стільців на весілля – послуга, скористатися якою пропонує наша компанія.

Як підібрати?

Перш за все, має сенс подбати про те, щоб обрані для весільної церемонії стільці виглядали однаково. Винятки допускаються лише в тих випадках, коли цього вимагає тематика заходу. Наприклад, для нареченого і нареченої або батьків молодят можна вибрати особливі моделі, щоб підкреслити їх чільну роль в рамках урочистості.

Не варто ігнорувати й специфіку місця, в якому проводиться захід. Для ресторану краще підійдуть класичні або вантажні вироби. У ряді випадків краще зробити вибір на користь простих, але при цьому практичних складних моделей. Наприклад, якщо застілля планується організувати в селі або в формі заміського пікніка. Додатковий колорит посадковим місцям можна легко надати, декорувавши стільці зеленню, тканиною, квітами, бахромою або стрічками.

Переваги оренди стільців для весілля

Купівля власної меблів для подібних заходів вимагає не тільки збільшення виділеного бюджету, а й з високою ймовірністю стане джерелом неефективних витрат, оскільки придбані стільці більше не планується використовувати. До цього також слід додати витрати на зберігання і транспортування досить габаритного обладнання до місця проведення церемонії.

В свою чергу, оренда стільців для весілля обіцяє не тільки очевидну економію фінансових коштів і часу, але і дозволяє:

  • Гарантовано забезпечити їхню своєчасну доставку до місця призначення
  • Вибрати вироби, в повній мірі відповідають конкретним вимогам і стилістиці торжества
  • Отримати в своє розпорядження якісні і готові до використання меблі

Крім цього, наша компанія пропонує послуги прокату широкого спектру обладнання та інвентарю (тенти, підлогове покриття, сцена, звук, світло), здатних зробити будь-які масові події яскравими і незабутніми.

Як замовити весільні стільці в оренду

Щоб взяти напрокат стільці для весілля, зателефонуйте нам +380 (44) 353-33-23 і повідомте нам дату вашої урочистості та необхідну кількість меблів. До зазначеного терміну ми підготуємо все необхідне обладнання і допоможемо його привезти на вашу святкову подію.

Оренда стільців для весілля
Оренда стільців для весілля на природі
Оренда складних стільців для весілля
Прокат стільців для весільної церемонії
Оренда стільців для весілля в шатрі влітку
Оренда стільців для весілля в шатрі

Відгуки наших клієнтів:

Швидко, якісно, оперативно. Рекомендую!

Сергій Бондаренко, компанія «Інтекс»

Замовляли тенти і меблі на весілля. Привезли і поставили все точно в строк, все чисте і акуратне. Рекомендуємо тепер всім знайомим.

Аня та Сергій Рикови, молодята

Багато років працюємо з UA-Tent, хлопці завжди допомагають і виручають з орендою. Дякуємо!

Марина Нікітіна, компанія «Агроекспорт»
ул. Конечная, 17 03151 Киев +380 (44) 353-33-23 +380 (67) 373-33-23 +380 (93) 170-45-27